Rezervacijų valdymo sistema

FIT išteklių rezervavimo sistema apima resursų valdymą įmonės viduje (projektoriai, tarnybiniai automobiliai ir kt.) bei tiesiogiai su įmonės veikla susijusių resursų valdymą (automobilių nuoma, kambarių rezervavimas, patalpų nuoma ir kt.). Tokia sistema leidžia atsisakyti daugybės dokumentų ir matyti visas rezervacijas vienoje erdvėje bei lengvai ir patogiai valdyti resursų užimtumą. Ši sistema skirta įmonėms, kurių veikla susijusi su objektų nuoma ar rezervavimu.

Jeigu įmonėje yra ištekliai, kuriais tenka dalintis ar resursai, kuriuos svarbu tinkamai paskirstyti, esate būtent ten, kur Jums ir reikia!  

Tikrai dažna ir opi problema įmonių viduje – išteklių rezervacija. Pradedant nuo patalpų, pereinant prie techninės įrangos bei kanceliarinių produktų, norint efektyviai vykdyti veiklą, reikalingas nuosekli savų resursų priežiūra. Pati rezervacijos sistema yra įrankis, palengvinantis darbą visam įmonės personalui. Nebereikės raudonuoti prieš klientus, nes nebėra laisvo projektoriaus arba ieškoti pavežėjo paslaugų dėl to, jog automobilis šiuo metu užimtas. Rezervacijų valdymo sistema išsprendžia visas su šiais aspektais susijusias problemas ir užtikrins ramesnį bei sklandesnį darbą, net įtemptais laikotarpiais.

Išteklių rezervacija klientams – dar viena sritis, kur šios sistemos palengvina darbą. Viešbučiai, automobilių nuomos bendrovės ar net įvairios techninių paslaugų teikėjos jokiais būdais nenorėtų atsisakyti savo išteklių valdymo programinės įrangos. Jos naudotojai supranta teikiamus privalumus ir pritaikę sistemos funkcionalumą didina ne tik veiklos apimtis, bet ir pelningumą.

Kadangi specializuojamės įvairių smulkioms bei vidutinėms įmonėms skirtų programinių sistemų įrengimu Lietuvoje, galime užtikrinti, kad nauda bus pastebima labai greit. Fit Systems dirba tam, kad verslui mūsų šalyje būtų paprasčiau augti. Globalios tendencijos rodo, jog rezervacijų valdymo sistema atsiperka su kaupu, tad vis daugiau įvairaus dydžio įmonių renkasi jas panaudoti savo veikloje. Svarbu paminėti, kad šios įrangos efektyvumas visiškai nepriklauso nuo to, kokioje srityje vykdote veiklą.

Rezervacijų valdymo sistema padės Jums kontroliuoti veiklą, susijusią su objektų nuoma. Išskirtinis naudojimosi sistema patogumas Jums ir Jūsų klientams. Sistema leis patogiai valdyti resursų užimtumą bei suformuos buhalterinius dokumentus, sutartis, automatiškai siųs priminimus apie nuomojamų objektų nuomos terminus bei pateiks objektų pajamas ir išlaidas.

Sistemos moduliai

  • Front-end – klientai turi priėjimą prie išorinės sistemos dalies (talpinama interneto svetainėse ar kt.), kurioje nesudėtingai užpildo rezervacijos duomenis. Šie duomenys patenka tiesiai į sistemą ir darbuotojas gali tęsti rezervacijos procesą;
  • Kalendorius – resursų užimtumo atvaizdavimas kalendoriuje, resursų būsenų stebėjimas, resursų užimtumo filtravimas pagal datą;
  • Rezervacijų sąrašas – intuityvus naujų rezervacijų registravimas, rezervacijų filtravimas pagal datą, rezervacijos būseną ar papildomą įrangą, greita paieška pagal raktinius žodžius;
  • Resursai – resursų bazė, resursų segmentavimo galimybė, resurso kortelė (su konkrečiu resursu susijusios informacijos, pajamų, išlaidų, balanso, atidėjimų, pastabų, sugadinimų ir kt. vaizdavimas vienoje vietoje), greita resursų paieška;
  • Kontaktų valdymas – kontaktų bazė, kontaktų segmentavimo galimybė, kontakto kortelė (su konkrečiu kontaktu (klientu) susijusių rezervacijų, sutarčių, sąskaitų ir kt. vaizdavimas vienoje vietoje), greita kontaktų paieška;
  • Darbuotojų valdymas – darbuotojų administravimas ir segmentavimas, darbuotojų užimtumo stebėjimas ir valdymas, darbuotojo kortelė (su konkrečiu darbuotoju susijusių klientų, rezervacijų, sutarčių ir kt. vaizdavimas), vartotojų teisių valdymas.

Sistema veikia interneto naršyklės pagalba (WEB sistema), taigi pasiekti ją galėsite iš bet kurio įrenginio, turinčio prieigą prie interneto. Eksploataciniu laikotarpiu FIT Systems mielai atliks ir priežiūros bei aptarnavimo darbus. Per 70 patenkintų klientų džiaugiasi pasirinkę mus! Technologijų ir programinės įrangos srityje pats svarbiausias dalykas yra būti vienu žingsniu priekyje. Fit Systems nuolatos ir žengia rinkos priešakyje, taip užtikrindama, kad mūsų klientai gaus geriausią įrangą, gera kaina ir rezultatus pamatys labai greitai.

FIT Rezervacijų Valdymo Sistema gali būti integruojama su kitomis mūsų sistemomis ar kitomis išorinėmis sistemomis (el. paštas, buhalterinės programos, klientų ar tiekėjų sistemos). Mažoms bei vidutinėms įmonėms priimtina kaina. Turėdami klausimų apie rezervacijų valdymo sistemas ar norėdami pasitikslinti bei pasiteirauti – drąsiai kreipkitės tinklapyje nurodytais kontaktais!

Verslo Valdymo Sistema mažoms bei vidutinėms įmonėms už priimtiną kainą.

Domina Rezervacijų Valdymo Sistema?