Projektų valdymo sistema

Projektų valdymo sistema yra skirta valdyti procesus, sutelktus į unikalaus tikslo pasiekimą (pvz. produkto ar paslaugos sukūrimą), turintį apibrėžtas pradžios ir pabaigos datas bei ribotus išteklius. Projektų organizavimas su projektų valdymo sistema bus sklandesnis ir sukurs galimybę pasiekti geresnių rezultatų. Tai yra aktualu kiekvienai įmonei ar veiklos vykdytojams, kurie siekia laiku ir sklandžiai įvykdyti Jiems pavestus projektus ar užduotis. Siekiant realizuoti visiškai naują projektą ar įdiegti inovacijas, projektų valdymo sistema taps nepamainomu ir stulbinančiai efektyviu įrankiu.

Pasitelkus šią sistemą rizikos valdymas taps mažiau sudėtingu iššūkiu, o projektų valdymas bus struktūrizuotas, aiškiai suplanuotas ir koordinuotas. Visi projekto dalyviai turės deleguotas konkrečias užduotis, kurios gali būti išskirstytos į atskirus etapus su numatytomis kritinėmis datomis. Kadangi rizikos valdymas taps daug paprastesnis, nes Jums talkins programos paruoštas rizikos valdymo planas, sklandžiai įgyvendinti užduotis galėsite dar mažesniais kaštais nei ligi šiol. Sąnaudų mažinimas ir darbų paskirstymo bei vykdymo efektyvumo didinimas yra kertinės priežastys skatinančios pasirinkti projektų valdymo sistemos ar programos įdiegimą.

Projektų valdymas UAB (uždarosioms akcinėms bendrovėms) yra ta sritis, kurioje esame tendencijų kūrėjai, o ne sekėjai. Fit Systems suderina troškimą kurti inovacijas su tvirta ir ilgamete patirtimi, tad mūsų siūlomi sprendimai pasižymi lengvu įgyvendinimu ir greitais rezultatais. Pasiūlysime geriausia kaina paruošti projektų valdymo sistemą kasdieniam naudojimui Jūsų veikloje.

Naudodamiesi programa, projekto kortelėje matysite visą su projektu susijusią informaciją: projekto etapus, užduotis kartu su jų atlikimo būsenomis, sugaišto laiko išklotinę, prisegtus failus, susijusias išlaidas ir pajamas, kitą susijusią informaciją. Projekto etapų ir užduočių grafinis atvaizdavimas Gantt diagramoje leis vizualiai matyti projekto plano išsidėstymą laike. Be to, galėsite keisti užduočių eiliškumą bei atlikimo terminus. Mūsų siūlomos sistemos lankstumas taip pat labai vertingas aspektas, kuris tikrai pasitarnaus eksploatacijos laikotarpiu. Labai svarbu, kad projektų valdymo sistema duotų aiškią naudą, tačiau tada ji privalo pasižymėti universalumu ir programiniais pajėgumais. Labai tikėtina, kad pačio projekto eigoje reikės atlikti pakeitimus planavime, žaliavų ar išteklių paskirstymo ar kitose srityse. Dirbant be projektų valdymo sistemos tokia situacija yra lygi katastrofai. Kalnai popierių, situacijos korekcija rankiniu būdu, apmaudžiai iššvaistytas darbo laikas ir kitos nemalonios pasekmės yra tai, ko Jums mažiausiai reikia. Mūsų siūloma sistema visus pasikeitimus leis užregistruoti programoje, o tada aiškiai matysite kalendorinių, skaitinių bei kitų reikšmių pakitimus. Nereikės vargti bandant viską suderinti, tai atliks kompiuterinė įranga, kurią Fit Systems Jums gali pasiūlyti.

Projektų valdymo sistemos nauda yra akivaizdi, kuomet įmonė dirba su didesnės apimties užsakymais, kurie reikalauja darbuotojų susitelkimo į tikslo siekimą, reikalingas aiškus užduočių planas, kuris užtikrins sėkmingą rezultatą.

Sistemos moduliai (sistemos funkcijos)

  • Kontaktai – kontaktų duomenų bazė, kontaktų segmentavimo galimybė, greita paieška, klientų skolų monitoringas, kontakto kortelė, kurioje rasite visą su juo susijusią informaciją;
  • Užduotys – darbų delegavimas darbuotojams, vėluojančių užduočių kontrolė, failų prikabinimas prie užduočių, sugaišto laiko fiksavimas;
  • Projektai – užduočių priskyrimas projektams, projekto etapų valdymas, projektų priskyrimas darbuotojų grupėms, projekto kortelė, Gantt diagrama;
  • Išlaidos – įmonės išlaidų registras, išlaidų priskyrimas klientams bei projektams, išlaidų skirstymas į kategorijas, išlaidų statistika, išlaidų apmokestinimas (PVM sąskaitos išrašymas);
  • Ataskaitos – projektinių užduočių ataskaita, vėluojančių užduočių statistika, sugaišto laiko išklotinė, patirtų išlaidų ir gautų pajamų ataskaita;

Sistemos diegimas įmonėje leis pasiekti geresnių rezultatų klientų aptarnavimo (paslaugų suteikimo) srityje ir leis optimizuoti darbų paskirstymą tarp darbuotojų. Versle svarbiausia – pelningumas. Todėl svarbu suprasti, jog projektų valdymo sistema padės: mažinti kaštus, trumpinti darbų atlikimo terminus, geriau optimizuoti veiklos pasiskirstymą, auginti stabilią ir lyderiaujančią įmonę bei gerinti sąlygas darbuotojams.

Sistemą pasieksite interneto naršyklės pagalba (WEB sistema), taigi prisijungti prie jos galėsite iš bet kurios pasaulio vietos turėdami kompiuterį ar mobilųjį įrenginį su interneto prieiga.

Projektų valdymo sistema gali būti integruojama su kitomis mūsų kuriamomis sistemomis ar kitomis išorinėmis sistemomis (el. paštas, buhalterinės programos, sandėlio valdymo sistemos, klientų ar tiekėjų sistemos). Projektų valdymo sistemos naudojimo laikotarpiu mielai atliksime ir visus priežiūros bei aptarnavimo darbus, kad tarp Jūsų ir geriau optimizuotos veiklos bei didesnio pelno nebestovėtų jokios kliūtys! Per 70 patenkintų klientų ir 8 metai patirties nėra tik skaičiai – tai atsakomybės, lyderystės bei puikių rezultatų įrodymas.

Fit Systems – verslo valdymo sistemos mažoms bei vidutinėms įmonėms už priimtiną kainą.

Domina Projektų Valdymo Sistema?