Verslo valdymo sistemos

Kuriame verslo valdymo sistemas (VVS) bei kitas specializuotas sistemas verslui, padedančias optimizuoti Jūsų verslo procesus.

Verslo valdymo sistema gali apimti ir integruoti visus Jūsų įmonės verslo procesus, pradedant įmonės apskaita ir baigiant veiklos analize. VVS sudaro atskiri moduliai, kuriuos parinksime išanalizavę konkrečius Jūsų poreikius.

Lietuvoje jau blėsta mitas, kad verslo valdymo sistemos diegimas reikalauja itin didelių investicijų ir darbuotojų pastangų. Įmonėse mažėja pasipriešinimas diegiamoms sistemoms, stiprėja supratimas, kad įdiegtos sistemos nauda yra vertingesnė lyginant su jos kaina, o verslo valdymas tampa paprastesnis.

Mūsų sukurtos Verslo valdymo sistemos veikia internetinėje erdvėje (WEB), kad Jūs tiesiog interneto pagalba galėtumėte prie jos prisijungti. Esant poreikiui, sistemas diegiame ir įmonės vidiniame serveryje.

Verslo valdymo sistemos atvers Jums dar daugiau galimybių:

 • Centralizuotas sistemos valdymas užtikrins Jums greitą reikalingos informacijos pasiekiamumą bei naudojimosi sistema patogumą;
 • Verslo sistemą galima integruoti su kitomis Jūsų įmonės sistemomis, – taip bus automatizuotas duomenų perkėlimas iš vienos sistemos į kitą;
 • Interneto pagalba Jūs galėsite prie sistemos prisijungti iš bet kurios pasaulio vietos;
 • Jūs turėsite galimybę verslo valdymo sistemą adaptuoti mobiliesiems įrenginiams, kas užtikrins Jums visišką mobilumą, dalyvaujant verslo procesuose;
 • Užtikrins visų joje esančių dokumentų saugumą;
 • Programa leis plėsti paslaugų spektrą Jūsų klientams;
 • Sistemą galėsite pritaikyti (keisti, plėsti ir pan.) prie vis naujai atsirandančių Jūsų poreikių;
 • Verslo sistema didins Jūsų darbuotojų darbo našumą ir mažins įmonės kaštus;

Verslo sistemų kūrimas ir valdymas – tai pagrindinė mūsų veiklos sritis, į kurią orientuojamės ir skiriame didžiausią dėmesį.

Pasitelkdami IT inovacijas bei naujausias technologijas, esame visada pasiruošę pateikti Jums galimybių visumą ir sukurti optimalų IT sprendimą Jūsų verslui. Dirbdami siekiame užtikrinti visapusišką įmonės klientų poreikių patenkinimą bei aukščiausią mūsų siūlomų produktų ir paslaugų kokybę.

Užtikriname, kad Jūs niekada nepermokėsite, nes mokėsite tik už tai, kas naudinga ir efektyvu būtent Jūsų verslui. Mes atsisakome visų nereikalingų funkcijų, neduodančių Jums realios naudos. Todėl IT sprendimus kuriame, adaptuojame individualiam atvejui, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei į skiriamą biudžetą.

FIT Systems vadovaujasi šiais principais:

 • patogumo principu – siekiame, kad mūsų sukurtais IT produktais Jums būtų patogu naudotis;
 • inovatyvumo principu – siekiame, kad mūsų sukurtas IT produktas būtų paremtas šiuolaikiškais sprendimais;
 • naudingumo principu – siekiame, kad mūsų sukurtas IT produktas pagerintų Jūsų verslo produktyvumo rodiklius.

Pasikliaukite mūsų specialistų komanda, pasiruošusia priimti iššūkius ir įgyvendinti IT projektą, skatinantį Jūsų verslo efektyvumą.